Geef een heerlijke chocoladeletter a 135 gram cadeau. Kies voor een leuke boodschap op een sticker, topkaartje of beiden. Keuze uit alle letters van A tot en met Z.
Deze chocoladeletter heeft een gewicht van 135 gram en is verkrijgbaar in alle lettervormen van A t/m Z. Je kunt dus zelf de chocoladeletter kiezen die je nodig hebt. Het is een perfect sinterklaasgeschenk om uit te delen aan klanten of collega’s. De chocoladeletters wordt gepresenteerd op een strakke bodem en verpakt in een flowpack.
Uiteraard kun je de verpakking van de chocoladeletter personaliseren. Je kunt kiezen uit een sticker of een topkaartje met een gezellig sinterklaasontwerp, waar wij je logo in verwerken. Het is ook mogelijk om zelf een ontwerp voor de sticker of het topkaartje aan te leveren. Je eigen ontwerp of het logo kun je hier uploaden of nasturen. Voor de personalisering van de chocoladeletter verpakking worden startkosten gerekend van €37,50.
Download onder info bedrukking het stramien voor de topkaart of de sticker.
Vorm: A t/m Z
(De S is leverbaar vanaf 50 stuks, een andere letter vanaf 112 stuks)
Gewicht: 135 gram.
Afmetingen | 117 x 190 x 15 mm |
---|---|
Inhoud | 1 chocoladeletter |
Houdbaarheid | 12 maanden |
Afmetingen topkaartje: 110 x 90 mm
Afmetingen sticker: ø 63,5 mm
Voor het bedrukken van onze producten brengen wij eenmalig instelkosten in rekening. Standaard bedragen deze kosten € 37,50.
Voor wij overgaan tot produceren sturen wij altijd eerst een digitale proefdruk. Wanneer wij deze bij je bestelling nog niet ontvangen hebben nemen wij even contact op. Zo weet je zeker dat jouw bedrukking helemaal in orde is.