Jute zak, goed gevuld met sintschuimpjes en een heerlijke Tony's Chocolonely chocoladereep. Met eigen logo op kaartje.
Een goed gevulde jute zak als sinterklaasgeschenk voor al je collega’s en personeel. Gevuld met een zakje sintschuimpjes en een Tony’s Chocolonely reep.
De jute zak (150 x 200 mm) is gemaakt van een materiaal (PE stoffen) met het uiterlijk van jute, maar dan van een steviger en kwalitatief betere kwaliteit.
De jute zak wordt gevuld met één zakje sintschuimpjes (50 gram) en een Tony’s Chocolonely chocoladereep (50 gram)
Heb je voorkeur? Neem even contact op voor de mogelijkheden.
Het jute zakje wordt gesloten met een koortje en daaraan een mijter kaartje, met de tekst: van Sint & Piet. Naar wens vervangen we dit mijter kaartje voor een persoonlijk kaartje met logo en eigen tekst.
Kies een van onze standaard ontwerpen en upload een logo, dan voegen wij die toe aan het ontwerp.
Daarnaast is het ook mogelijk om een volledig eigen ontwerp kaartje aan te leveren. Download de werktekening en ga aan de slag of laat ons creatieve team je helpen. Geef je wensen en ideeën aan ons door, dan maken wij voor jou een passend ontwerp kaartje.
Nog ruimte in het budget of heb je een andere samenstelling van de inhoud voor ogen? Wij passen de inhoud naar wens aan. Zo kunnen wij de inhoud van de Jute Zak Poco Alzira aanvullen met een zakje Bolletje kruidnoten en/of zakje muntjes. Vraag voor aanpassingen en toevoegingen aan het jute zakje altijd een offerte aan.
Afmetingen | 150 x 200 mm |
---|---|
Gewicht | 180 gram |
Inhoud | Sint schuimpjes (50 gr.) & Tony's Chocolonely (50 gr.) |
Houdbaarheid | ca. 6 maanden |
Mogelijkheden voor personalisering:
Voor de bedrukking van het persoonlijke kaartje wordt eenmalig instelkosten van €37,50 in rekening gebracht.
Wij sturen altijd eerst een proefdruk. De kaartjes worden pas gedrukt nadat wij goedkeuring op de proefdruk hebben ontvangen.